OTP Bank Liga Fixtures 2013-14

1. FORDULÓ (július. 26-28.)
Pécsi MFC–Ferencváros
Videoton–Haladás
DVSC–Kaposvár
Győri ETO–DVTK
KTE–Honvéd
MTK–Mezőkövesd
Lombard Pápa–Puskás Akadémia
Újpest–Paks

2. FORDULÓ (augusztus 2-4.)
Ferencváros–Videoton
Haladás–Győri ETO
DVTK–MTK
Mezőkövesd–DVSC-Teva
Kaposvár–KTE
Honvéd–Lombard Pápa
Puskás Akadémia–Újpest
Paks–PMFC

3. FORDULÓ (augusztus 9-11.)
Újpest–Honvéd
Lombard Pápa–Kaposvár
KTE–Mezőkövesd
DVSC-Teva–DVTK
MTK–Haladás
Győri ETO–Ferencváros
Videoton–PMFC
Paks–Puskás Akadémia

4. FORDULÓ (augusztus 16-18.)
Videoton–Paks
PMFC–Győri ETO
Ferencváros–MTK
Haladás–DVSC-Teva
DVTK–KTE
Mezőkövesd–Lombard Pápa
Kaposvár–Újpest
Honvéd–Puskás Akadémia

5. FORDULÓ (augusztus 23-25.)
Újpest–Mezőkövesd
Lombard Pápa–DVTK
KTE–Haladás
DVSC-Teva–Ferencváros
MTK–PMFC
Győri ETO–Videoton
Puskás Akadémia–Kaposvár
Paks–Honvéd

6. FORDULÓ (augusztus. 30-szeptember 1.)
Győri ETO–Paks
Videoton–MTK
PMFC–DVSC-Teva
Ferencváros–KTE
Haladás–Lombard Pápa
DVTK–Újpest
Mezőkövesd–Puskás Akadémia
Kaposvár–Honvéd

7. FORDULÓ (szeptember 13-15.)
Újpest–Haladás
Lombard Pápa–Ferencváros
KTE–PMFC
DVSC-Teva–Videoton
MTK–Győri ETO
Honvéd–Mezőkövesd
Puskás Akadémia–DVTK
Paks–Kaposvár

8. FORDULÓ (szeptember 20-22.)
MTK–Paks
Győri ETO–DVSC-Teva
Videoton–KTE
PMFC–Lombard Pápa
Ferencváros–Újpest
Haladás–Puskás Akadémia
DVTK–Honvéd
Mezőkövesd–Kaposvár

9. FORDULÓ (szeptember 27-29.)
Újpest–PMFC
Lombard Pápa–Videoton
KTE–Győri ETO
DVSC-Teva–MTK
Kaposvár–DVTK
Honvéd–Haladás
Puskás Akadémia–Ferencváros
Paks–Mezőkövesd

10. FORDULÓ (október 4–6.)
DVSC-Teva–Paks
MTK–KTE
Győri ETO–Lombard Pápa
Videoton–Újpest
PMFC–Puskás Akadémia
Ferencváros–Bp. Honvéd
Haladás–Kaposvár
DVTK–Mezőkövesd

11. FORDULÓ (október 18-20.)
Újpest–Győri ETO
Lombard Pápa–MTK
KTE–DVSC-Teva
Mezőkövesd–Haladás
Kaposvár–Ferencváros
Honvéd–PMFC
Puskás Akadémia–Videoton
Paks–DVTK

12. FORDULÓ (október 25-27.)
KTE–Paks
DVSC-Teva–Lombard Pápa
MTK–Újpest
Győri ETO–Puskás Akadémia
Videoton–Bp. Honvéd
PMFC–Kaposvár
Ferencváros–Mezőkövesd
Haladás–DVTK

13. FORDULÓ (november 1-3.)
Újpest–DVSC-Teva
Lombard Pápa–KTE
DVTK–Ferencváros
Mezőkövesd–PMFC
Kaposvár–Videoton
Honvéd–Győri ETO
Puskás Akadémia–MTK
Paks–Haladás

14. FORDULÓ (november 8-10.)
Lombard Pápa–Paks
KTE–Újpest
DVSC-Teva–Puskás Akadémia
MTK–Honvéd
Győri ETO–Kaposvár
Videoton–Mezőkövesd
PMFc–DVTK
Ferencváros–Haladás

15. FORDULÓ (november 22-24.)
Újpest–Lombard Pápa
Haladás–PMFC
DVTK–Videoton
Mezőkövesd–Győri ETO
Kaposvár–MTK
Honvéd–DVSC-Teva
Puskás Akadémia–KTE
Paks–Ferencváros

16. FORDULÓ (november 29-december 1.)
Paks–Újpest
Puskás Akadémia–Lombard Pápa
Honvéd–KTE
Kaposvár–DVSC-Teva
Mezőkövesd–MTK
DVTK–Győri ETO
Haladás–Videoton
Ferencváros–PMFC

17. FORDULÓ (december 6-8.)
Videoton–Ferencváros
Győri ETO–Haladás
MTK–DVTK
DVSC-Teva–Mezőkövesd
KTE–Kaposvár
Lombard Pápa–Honvéd
Újpest–Puskás Akadémia
PMFC–Paks

18. FORDULÓ (február 14-16. vagy február 28-március 2. – a továbbiakban a korábbi időpontverziót adjuk meg)
Honvéd–Újpest
Kaposvár–Lombard Pápa
Mezőkövesd–KTE
DVTK–DVSC-Teva
Haladás–MTK
Ferencváros–Győri ETO
PMFC–Videoton
Puskás Akadémia–Paks

19. FORDULÓ (február 21-23.)
Paks–Videoton
Győri ETO–PMFC
MTK–Ferencváros
DVSC-Teva–Haladás
KTE–DVTK
Lombard Pápa–Mezőkövesd
Újpest–Kaposvár
Puskás Akadémia–Honvéd

20. FORDULÓ (február 28-március 2.)
Mezőkövesd–Újpest
DVTK–Lombard Pápa
Haladás–KTE
Ferencváros–DVSC-Teva
PMFC–MTK
Videoton–Győri ETO
Kaposvár–Puskás Akadémia
Honvéd–Paks

21. FORDULÓ (március 7-9.)
Paks–Győri ETO
MTK–Videoton
DVSC-Teva–PMFC
KTE–Ferencváros
Lombard Pápa–Haladás
Újpest–DVTK
Puskás Akadémia–Mezőkövesd
Honvéd–Kaposvár

22. FORDULÓ (március 14. és 16., 15-én nincs meccs)
Haladás–Újpest
Ferencváros–Lombard Pápa
PMFC–KTE
Videoton–DVSC-Teva
Győri ETO–MTK
Mezőkövesd–Honvéd
DVTK–Puskás Akadémia
Kaposvár–Paks

23. FORDULÓ (március 21-23.)
Paks–MTK
DVSC-Teva–Győri ETO
KTE–Videoton
Lombard Pápa–PMFC
Újpest–Ferencváros
Puskás Akadémia–Haladás
Honvéd–DVTK
Kaposvár–Mezőkövesd

24. FORDULÓ (március 28-30.)
PMFC–Újpest
Videoton–Lombard Pápa
Győri ETO–KTE
MTK–DVSC-Teva
DVTK–Kaposvár
Haladás–Honvéd
Ferencváros–Puskás Akadémia
Mezőkövesd–Paks

25. FORDULÓ (április 4-6.)
Paks–DVSC-Teva
KTE–MTK
Lombard Pápa–Győri ETO
Újpest–Videoton
Puskás Akadémia–PMFC
Bp. Honvéd–Ferencváros
Kaposvár–Haladás
Mezőkövesd–DVTK

26. FORDULÓ (április 11-13.)
Győri ETO–Újpest
MTK–Lombard Pápa
DVSC-Teva–KTE
Haladás–Mezőkövesd
Ferencváros–Kaposvár
PMFC–Honvéd
Videoton–Puskás Akadémia
DVTK–Paks

27. FORDULÓ (április 18-20.)
Paks–KTE
Lombard Pápa–DVSC-Teva
Újpest–MTK
Puskás Akadémia–Győri ETO
Bp. Honvéd–Videoton
Kaposvár–PMFC
Mezőkövesd–Ferencváros
DVTK–Haladás

28. FORDULÓ (április 25-27.)
DVSC-Teva–Újpest
KTE–Lombard Pápa
Ferencváros–DVTK
PMFC–Mezőkövesd
Videoton–Kaposvár
Győri ETO–Honvéd
MTK–Puskás Akadémia
Haladás–Paks

29. FORDULÓ (május 2-4.)
Paks–Lombard Pápa
Újpest–KTE
Puskás Akadémia–DVSC-Teva
Honvéd–MTK
Kaposvár–Győri ETO
Mezőkövesd–Videoton
DVTK–PMFc
Haladás–Ferencváros

30. FORDULÓ (május 9-11.)
Lombard Pápa–Újpest
PMFC–Haladás
Videoton–DVTK
Győri ETO–Mezőkövesd
MTK–Kaposvár
DVSC-Teva–Honvéd
KTE–Puskás Akadémia
Ferencváros–Paks